Traffic Manager

Interesujesz się analityką i technicznymi aspektami marketingu? Lubisz wiedzieć, jak to działa i chcesz się w tym kierunku dalej rozwijać? Z nami to jest możliwe! Szukamy Traffic Managera, który wesprze nas zespół swoim analitycznym umysłem i pasją do nowych technologii.

Co oferujemy?

  • gruntowną wiedzę z zakresu digital marketingu
  • szkolenie i rozwój pod skrzydłami prawdziwych specjalistów w tej dziedzinie
  • praktyczną wiedzę w obsłudze takich narzędzi, m.in.: Google Analytics, Google Tag Manager, HasOffers, platformy DoubleClick
  • naukę analizowania danych o kampaniach internetowych i ruchu na stronie WWW
  • pracę dla dużych e-commerców i międzynarodowych marek
  • pakiet sportowy, prywatne ubezpieczenie medyczne, liczne eventy firmowe
  • pracę z ludźmi, z którymi szybko złapiesz kontakt

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie techniczne kampanii marketingowym na potrzeby afiliacji
  • podstawowa, a częściej zaawansowana konfiguracja Google Analytics
  • implementacja kodów marketingowych przy wykorzystaniu Google Tag Manager
  • planowanie, prowadzenie i optymalizacja testów A/B oraz wyciąganie wniosków
  • tworzenie custom dashboardów w Google Analytics i Google Data Studio
  • analiza danych z kampanii i ruchu na stronie WWW

Mile widziane:

  • doświadczenie w analityce internetowej
  • znajomość HTML, JS, R
  • znajomość MS Excel w stopniu ponad podstawowym
  • język angielski w stopniu przynajmniej komunikatywnym
  • chęć uczenia się i rozwoju

Kilka słów o pracy w Novem:

Jesteśmy zespołem pasjonatów, wspólnie tworzących agencję digital marketingową. Naszym celem jest realizowanie kampanii internetowych, które przyniosą klientom najlepsze efekty, a klientom naszych klientów satysfakcjonujące doświadczenia. Jako Traffic Manager w naszym zespole będziesz osobą, która od strony technologii zadba, by zaplanowane i realizowane kampanie były mierzalne i przynosiły realne wnioski. Będziesz miał(-a) możliwość implementacji kodów marketingowych, przygotowywania i planowania pomiaru, projektowania i realizacji często niestandardowych pomysłów i rozwiązań.

Czujesz, że to właśnie Ciebie szukamy?

Prześlij swoje CV na adres praca@novem.pl. W tytule maila koniecznie prosimy o wpisanie: Traffic Manager

Nie zapomnij umieścić klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Skontaktuj się z nami
X