Marketing internetowy a sieci neuronowe – co mają ze sobą wspólnego?

Zastanawialiście się kiedyś, czy człowiek jest przewidywalny? Czy można przewidywać zachowania człowieka za pomocą sieci neuronowych? Wiemy już, że sieci neuronowe wykorzystywane są współcześnie w prognozowaniu giełdy, pogody, wyników leczenia pacjentów. Tyle się słyszy również o prognozowaniu komputerowym związanym ze zjawiskami społecznymi.

A czy w marketingu internetowym sieci neuronowe jako jedna z metod sztucznej inteligencji mogą stać się przydatne? Na czym polega praca sieci neuronowych?

Obejrzyjcie wywiad z niezwykłą osobistością i autorytetem w dziedzinie sieci neuronowych i inżynierii biomedycznej, autorem ponad 100 książek, laureatem wielu nagród i kilkunastu doktoratów naukowych, prezesem krakowskiego oddziału PANu, byłym rektorem AGH – profesorem Ryszardem Tadeusiewiczem.

Serdecznie zapraszamy i polecamy: audycję „Technika dla laika” w RMF Classic (w okresie letnim powtórki)- felietony naukowe prof. Ryszarda Tadeusiewicza oraz blog Pana prof.: http://ryszardtadeusiewicz.natemat.pl/