Novem – działo się we wrześniu!

Wrzesień – czas kiedy powoli wracamy z urlopów i bierzemy się do ciężkiej pracy… A tak naprawdę w Novem praca wre cały czas :). W krótkim podsumowaniu chcemy podzielić się z Wami tym, co ważnego działo się u nas ostatnim miesiącu.

 

Nowi Klienci – nowe wyzwania!

Z początkiem września do grona naszych Klientów dołączyła firma KRUK. W ramach współpracy jesteśmy odpowiedzialni za kampanię display, kampanię mailingową, reklamy w mediach społecznościowych: Facebook oraz Youtube, SEM, RTB oraz działania w sieciach afiliacyjnych i content marketing.
Novem_KRUK

Również we wrześniu rozpoczęliśmy kampanię promującą badania profilaktyczne dla największej sieci laboratoriów medycznych w Polsce: diag.pl. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Raz jeszcze dziękujemy za wybór Novem!

 

Jest nas coraz więcej!

Zarówno do naszego biura w Krakowie, jak i warszawskiego oddziału w sumie dołączyły 3 osoby:

Ewa Kuik, która w Dziale Obsługi Sieci jest odpowiedzialna za kontakt z wydawcami, jako Junior Publisher Manager, oraz ta, która  pisze do Was zarówno na blogu jak i Facebooku czy Twitterze, czyli moja skromna osoba :)

 

Novem w mediach

Tomek Samul, Członek Zarządu Novem udzielił wywiadu dla portalu HR – osobyzasoby.pl, w którym opowiada o zarządzaniu zespołem, motywacji oraz jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Bardzo konkretny i ciekawy wywiad! Jeśli jeszcze nie czytaliście – polecamy! Całość znajdziecie TUTAJ.

Magda Krzemieniewska, czyli nasza „Lena” :), w najnowszym numerze miesięcznika Press, odpowiada na najczęściej zadawane pytania dotyczące real-time bidding. Więcej szczegółów dotyczących FAQ RTB, znajdziecie pod LINKIEM.

 

W dalszym ciągu szukamy!

Zarówno do Działu Programmatic Buying jak i do Działu Obsługi Reklamodawców poszukujemy osób na stanowiska:

SEM Specialist – www.novem.pl/kariera/sem-specialist

SEM Manager – www.novem.pl/kariera/sem-manager-krakow

Account Executive – www.novem.pl/kariera/account-executive-krakow

Praca w naszym biurze w Krakowie!

I na koniec…

Kilka ujęć z Targów DMEXCO (Digital Marketing Exposition & Conference) w Kolonii, gdzie wśród ponad 30 tysięcy uczestników zlaleźli się również nasz Wiceprezes Zarządu Łukasz Pawlik oraz wspomniany już Jakub:

10635903_10154557111525510_1555206113205393698_n

I wisienka na torcie, czyli nasza Novemowa „A-TEAM” :)