Nowa Dyrektor Sprzedaży w Novem

Mamy nową Dyrektor Sprzedaży! 🙂 Do zespołu Novem dołączyła Marlena Wieteska, wcześniej związana z branżą marketingową i gamifikacją. 

Marlena Wieteska jako dyrektor sprzedaży będzie odpowiadała za rozwój biznesu poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz strategię opartą na relacyjnym, angażującym i eksperckim podejściu do klienta a także za całość działań sprzedażowych Novem. Swoją karierę zawodową rozpoczęła od pracy w marketingu w bankach (Handlobank, Citibank, Raiffeisen Bank).

Przez ostatnie 2,5 roku była związana z Gamfi, początkowo start-up’em, obecnie liderem gamifikacji w Polsce. Jako Business Development Director odpowiadała za strategię sprzedażową, edukując i tworząc potrzebę wykorzystania gamifikacji wewnątrz organizacji i w komunikacji reklamowej. Pracując dla Gamfi pozyskała takie marki jak: Sony, Play, Allegro, Loreal, 4F, Hoop Cola, Bonduelle, PZU.

Dodatkowo, Marlena zajmuje się także działalnością edukacyjną. Prelegentka konferencji, trenerka oraz autorka wielu artykułów.

Marlena Wieteska jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Marketingu Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Prywatnie, praktykantka jogi Ashtangi, fanka lasu i weganka. W wolnych chwilach uczestniczy w  warsztatach teatralnych z improwizacji. Ze swoich ulubionych dziedzin – filozofii wschodu i antropozofii Rudolfa Steinera czerpie wiedzę życiową. Twierdzi, że jej zainteresowania mają ogromne znaczenie i przełożenie na sprzedaż. „Joga pozwala akceptować ludzi i budować relacje, warsztaty z improwizacji pokonują bariery i pomagają w angażowaniu” – opowiada Marlena Wieteska. Swoje doświadczenia ogłosi niebawem w autorskiej koncepcji: „Sprzedaż poprzez angażowanie”.