Warsztaty o REAL TIME Performance Marketingu – od mad mana do math mana!

16 kwietnia 2015 r. w ramach IAB Internet Week w siedzibie IAB w Warszawie, odbyły się warsztaty o filozofii działania – REAL TIME Performance Marketingu dedykowane dla marketingowców z różnych branż. Szkolenie poprowadzili specjaliści z Novem: Magdalena Krzemieniewska (Programmatic Buying Manager), Rafał Kania (Dyrektor Działu Strategii i Planowania), Łukasz Pawlik (Reasearch & Development). Gościem warsztatów był Damian Huba z Google’a. Warsztaty otworzył Jacek Pasławski, Prezes Novem, pytaniem: „Czy człowiek jest przewidywalny?”

Warsztaty miały na celu przedstawienie możliwości jakie daje platforma DoubleClick Digital Marketing oraz zaprezentowanie najlepszych dostępnych technologii, których Novem używa w pracy z Klientami. Novem oparło swoją prezentację o case study przykładowego Klienta. Rafał mówił o strategii REAL TIME Performance Marketingu czyli o zdefiniowaniu potrzeb i określeniu KPI, tworzeniu struktury analitycznej i planu, a Lena i Łukasz przedstawili narzędzia oraz opowiedzieli o strategii w kanałach. Łukasz mówił także o analityce i modelowaniu atrybucji. Damian z Google’a opowiedział z kolei o rozwiązaniu DoubleClick i korzyściach płynących z używania zintegrowanej platformy oraz o trzech case’ach ze świata.

fot_Kamila_Buturla_novem (11)

Jacek Pasławki, CEO Novem

fot_Kamila_Buturla_novem (2)fot_Kamila_Buturla_novem (51)

Rafał Kania                                                                          Magdalena Krzemieniewska

 

fot_Kamila_Buturla_novem (48)fot_Kamila_Buturla_novem (16)

fot_Kamila_Buturla_novem (43)fot_Kamila_Buturla_novem (3)

Łukasz Pawlik                                                                      Damian Huba

„Wszystko zmierza właśnie w kierunku jednym: transparentności, jasności tego gdzie, co się pokazuje, widoczności i przejrzystości”– powiedział Damian Huba z Google’a na zakończenie.

 

Był to raczej dialog z publicznością niż monolog. Dziękujemy!

fot_Kamila_Buturla_novem (5)fot_Kamila_Buturla_novem (21)

fot_Kamila_Buturla_novem (34)fot_Kamila_Buturla_novem (53) — kopia

 

fot_Kamila_Buturla_novem (36)