SEM Specialist

Szukamy nowego kompana do zgranego zespołu performance’owych zapaleńców. Tym razem rozglądamy się za kompetencjami związanymi z Google Ads, ale najważniejszy jest dla nas mocny performance’owy bakcyl, który będzie Cię codziennie popychał ku nowym sukcesom - Twoim i naszych klientów. Od osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalisty SEM będziemy oczekiwać dużej samodzielności, otwartości na nowe rozwiązania i umiejętności dzielenia się wiedzą z kolegami na różnych szczeblach wtajemniczenia. W drużynie najlepiej sprawdzi się ambitny growth hacker z doświadczeniem i oryginalnymi autorskimi taktykami - kreatywność i samodzielność to nasze zdecydowanie ulubione cechy.

Zainteresowany/a? Wyślij swoje CV i krótką wiadomość na adres praca@novem.pl.

Novem to agencja performance marketing, realizująca kampanie internetowe dające reklamodawcom najlepsze efekty. Osoba aplikująca na to stanowisko powinna móc wykazać zainteresowanie tą dziedziną marketingu, oraz aktywność w trakcie studiów i wczesnej kariery zawodowej, która świadczy o chęci rozwoju w ramach Novem.

Obowiązki:

  • Uczestniczenie w planowaniu strategii marketingowej klientów oraz autopromocji
  • Projektowanie reklam wykorzystywanych w kampaniach Google Ads w języku polskim
  • Realizacja wszystkich rodzajów kampanii płatnych w narzędziach Google Ads, Bing Ads i Huawei Ads
  • Kontakt z partnerami - opiekunami Google oraz przedstawicielami tooli wspierających kampanie
  • Dbanie o analitykę i wyniki działań marketingowych, optymalizacja kampanii.
Co oferujemy:
  • Dostęp do wiedzy i doświadczenia zespołu kilkudziesięciu specjalistów marketingu digital o przeróżnych specjalizacjach
  • Ścieżkę rozwoju adekwatną do potrzeb - uberspecjalista lub pro-manager
  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu firmy o kilkunastoletniej renomie, ale także kilku satelitarnych dopiero powstających start-upów
  • Możliwość podejmowania samodzielnych, odpowiedzialnych decyzji
  • Praca zarówno dla rozwijających się, jak i stabilnych na rynku marek o budżetach marketingowych 100K+
  • Adekwatne i stabilne wynagrodzenie na umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy z nowoczesnego biura w Krakowie stacjonarnie lub w modelu hybrydowym
  • Najwcześniejszy wgląd w najbardziej nowatorskie, rewolucyjne podejście do marketingu.
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty Google Ads/SEM
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii digital (minimalnie Google Ads, dodatkowe nośniki będą dużą przewagą)
  • Szeroka znajomość Google Analytics (umiejętności wdrażania GTM będą dodatkowym plusem)
  • Umiejętności copywriterskie na poziomie umożliwiającym tworzenie reklam tekstowych
  • Stack narzędziowy wspierający realizację kampanii (np. Semrush, Feedink, Sembot.io)
  • Doświadczenie w obsłudze Google Merchant Center potwierdzone przynajmniej jednym obsługiwanym sklepem
  • Świetna znajomość języka angielskiego, przynajmniej w piśmie
  • Docenimy doświadczenie w kontakcie z klientem i umiejętności menadżerskie, jednak nie są one wymagane.

Brzmi, jak coś w sam raz dla Ciebie? Wyślij swoje CV i krótką wiadomość na adres praca@novem.pl.

O Novem:
Novem to krakowska agencja performance marketingu istniejąca na rynku od 2007 roku. Od lat dbamy o efektywność kampanii digital zarówno największych polskich marek i światowych sieciówek, ale także nowo powstałych startupów i firm, które przechodzą transformację digital. Współpracujemy z firmami-siostrami PA Digital i ClickCommunity, które budują nasze strategiczno-socialowe zaplecze. Działamy w oparciu o autorską metodologię Digital First, która pozwala nam na skuteczne zastosowanie taktyk wielkich marek dla biznesu każdego rozmiaru i formatu.
Jeżeli wiesz, że sprostasz tym wymaganiom - prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres praca@novem.pl

Firma Novem zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Skontaktuj się z nami
New Business Manager: Radosław Gawlas
KONTAKT DLA WYDAWCÓW
X