Jak działamy?

Jesteśmy agencją, która tworzy silne marki naszych klientów, łącząc odpowiednią strategię, efektywność oraz zintegrowaną analitykę.

W centrum naszego myślenia jest digital customer - jego potrzeby, preferencje, kontekst w jakim się znajduje. Na tej podstawie tworzymy efektywne, dedykowane markom strategie.

Posiadamy wiedzę, doświadczenie i umiejętności, które pozwalają nam wziąć odpowiedzialność za pełną obecność naszych klientów w digital.

Jesteśmy dla Was partnerem, który analizuje, wnioskuje, doradza i szuka kolejnych możliwości rozwoju. Działamy transparentnie i partnersko.

Jesteśmy digital customer-oriented.
Jesteśmy Novem.


LAT
NA RYNKU


ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW


KAMPANII

AGENCJA IN-HOUSE

Efektywna współpraca wymaga zaufania. Taki rezultat można osiągnąć tylko przez bliską współpracę, dlatego pracujemy w modelu in-house.

NARZĘDZIA

W digitalu wiedza to nie wszystko. Sprawne dobieranie i posługiwanie się licencjonowanymi narzędziami to stały element naszej pracy.

TWÓJ KLIENT W CENTRUM

Docieramy do Twoich klientów z indywidualnym przekazem w ich ulubionych miejscach w sieci. Tworzymy doświadczenia, które zapadają w pamięć.

KOMUNIKACJA

Zawsze wiesz, nad czym pracujemy. Dedykowany account szybko i wyczerpująco odpowie na wszystkie Twoje pytania.

DOŚWIADCZENIE

W naszej praktyce odwołujemy się do wiedzy zdobytej przez kilkanaście lat obecności na rynku i podczas współpracy z kilkuset klientami.

INNOWACYJNOŚĆ

Nie osiadamy na laurach. Zdobywamy certyfikaty najważniejszych graczy digital i wprowadzamy do codziennej pracy najnowsze narzędzia.

TRANSPARENTNOŚĆ

Pracujemy transparentnie. Raportujemy nasze postępy w ustalonych cyklach, a Ty dokładnie wiesz, ile czasu poświęciliśmy na pracę dla Ciebie.

ZGRANY ZESPÓŁ

Lubimy ze sobą przebywać, a czas spędzony w pracy jest dla nas przyjemnością. Swoją markę powierzasz osobom z pozytywnym nastawieniem!

CERTYFIKOWANY PARTNER

Jesteśmy członkiem IAB Polska oraz certyfikowanym Premier Google Partner.

POROZMAWIAJMY O TWOJEJ STRATEGII DIGITAL:

Skontaktuj się z nami
New Business Manager: Radosław Gawlas
KONTAKT DLA WYDAWCÓW
X